ارائه دهنده با کیفیت ترین و به صرفه ترین خدمات ارسال بسته

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
ارتباط با ما
پرسش های متداول
تعارف به چه کسب و کارهایی خدمات ارائه می دهد؟

تعارف به تمامی فروشگاه های اینترنتی و کسب و کارهایی که دغدغه های لجستیکی دارند سرویس های خود را ارائه می دهد. سرویس ارسال بین شهری قابل ارائه در تمامی ایران عزیز می باشد و سرویس پیک موتوری مختص شهر تهران و برای کالاهای فاسد نشدنی می باشد.

سرویس ارسال بین شهری به چه شکلی است؟

این سرویس بر پایه خدمات شرکت ملی پست می باشد و قوانین و مقررات آن سازمان در این سرویس برقرار می باشد. در این سرویس سفارشات در سامانه تعارف ثبت میگردند، به صورت آنلاین بارکد پستی و فاکتور پستی با لوگو فروشگاه صادر میگردد. فاکتور بر روی بسته چسبانده می شود. مامور پست جهت جمع آوری و ارسال سفارش به آدرس فروشگاه مراجعه می نماید. در این سرویس قیمت عینا برابر با باجه پستی و دفاتر پیشخوان می باشد.

ارسال Same Day  به چه شکلی است؟

در شیوه ارسال در همان روز، سفارشات باید در بازه 12-8 به مامور جمع آور تحویل گردند و سفارشات در بازه 21-15 همان روز ارسال میگردند.

امکان ثبت سفارش پرداخت در محل(COD) به شکلی است؟

در سامانه تعارف هم برای سفارشات پستی هم سفارشات پیک شهر تهران امکان ثبت سفارشات پرداخت در محل وجود دارد . تسویه سفارشات پیک موتوری به صورت آنی و تسویه سفارشات پستی به صورت هفتگی می باشد.

مناطق تحت پوشش تعارف در سرویس پیک موتوری به چه شکلی است؟

تعارف با ناوگان موتوری و ماشینی خود کل مناطق 22 گانه شهر تهران را پوشش می دهد. ناوگان تعارف شامل 25 موتورسوار، 10 وانت و 8 سواری می باشد.

بازه های جمع آوری به چه شکلی است؟

بر اساس موقعیت جغرافیایی فروشگاه و شیوه توزیع سفارشات ، بازه جمع آوری در بین ساعات 12-8 و 18-14 صورت میگیرد.

محدودیت های سرویس پیک موتوری چیست؟

در این سرویس محدودیت وزنی تا 4 کیلوگرم می باشد و نباید هیچ وجه مرسوله بالاتر از 40 سانتی متر باشد.

در سرویس پیک موتوری بسته ها کجا تحویل می شوند؟

در این سرویس تمامی سفارشات به دلایل ایمنی و امنیتی در درب منتهی به خیابان تحویل خواهند شد و مامور ارسال اجازه ورود به ساختمان را ندارد. اگر کسب و کاری نیاز به خدماتی غیر از این را داشت باید جهت ایجاد این سرویس با کارشناسان تعارف ارتباط بر قرار نماید.

ارسال سفارشات در روزهای بارانی و برفی به چه شکلی است؟

با توجه به ناوگان متنوع تعارف در این روزها سفارشات تا حد ممکن ارسال خواهند شد ولی تعارف قطعا در این روزها کیفیت سابق خود را نخواهد داشت چرا که در روز های بارانی و برفی ترافیک شهر تهران به شدت افزایش خواهد داشت و به دلیل لغزندگی امکان ارسال سفارش با موتور سیکلت نیز وجود ندارد.

نماد اعتماد

تماس با ما

  آدرس: تهران، انتهای یادگار امام جنوب، جنب مجموعه ورزشی میلاد، انبار مرکزی تعارف

021-91011057 021-66286874